Firma


Motto firmy

"Twój problem rozwiążą profesjonaliści ponieważ lata doświadczenia zobowiązują."

Przez wiele wiele lat właściciel firmy kształcił młodych rzemieślników i mistrzów w zawodzie blacharz dekarz dzięki temu firma została wielokrotnie nagrodzona i odznaczona za wkład w promowanie rzemiosła.

Wykonując krycie dachów, montaż rynien i obróbek wykonywanych we własnym warsztacie firma nieustannie rozwijała się powiększając liczbę zatrudnionych uczniów I pracowników. Z upływem czasu dzięki pracowitości i wytrwałości wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma przekształciła się z małej firmy dekarskiej w przedsiębiorstwo produkcyjne.

Jesteśmy dealerem blach stalowych znanch marek min. ArcelorMittal, Huty Florian i Marcegaglia.

Przyszłość firmy

Od kilkunastu już lat właściciel firmy tajniki swojego zawodu I zamiłowania do blachy przekazuje młodszemu pokoleniu. W firmie na stałe pracują córki I zięciowie właścicieli. Wszyscy wspólnie kształcą się, doskonalą i poznają sekrety biznesu.

Firma pragnie rozwijać się I inwestować w nowe hale, maszyny. W najbliższym czasie chcemy otworzyć filię firmy. Zakupić nowy sprzet I wykształcić nowych pracowników. Wszystko po ta aby rozwijać się I pracować dla dobra naszych klientów.

Firma „Majerowie” w swojej ofercie posiada blachy z następującymi powłokami


W ciągłej sprzedaży posiadamy blachy z drugiego gatunku cięte na żądany wymiar klienta. Proszę pamiętać iż blacha drugiego gatunku nie posiada gwarancji.
Gwarancja podstawowa na każdy towar zakupiony w Naszej firmie dla klienta detalicznego jest do 24 miesięcy od daty zakupu. Ważna jedynie z dowodem zakupu.
Gwarancja podstawowa na każdy towar zakupiony w Naszej firmie dla Firmy jest do 12 miesięcy od daty zakupu. Ważna jedynie z dowodem zakupu.
Gwarancja rozszerzona tj 5-10-15 lat obejmuje tylko towar zgłoszony do systemu gwarancyjnego I obejmuje tylko blachy.
Dokonując zakupu towaru/usługi akceptujesz REGULAMIN ZAKUPU.


Powłoka Połysk - cechują bardzo wyraziste kolory, których dobrą cechą jest zabezpieczenie blachy przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Blacha ta cechuje się ładnym i dyskretnym połyskiem.


Powłoka Matowa - jej szczególną cechą jest grubsza powłoka lakiernicza 35 mikronów.( Qm), Dzięki czemu blacha będzie trwała i estetyczna przez wiele lat. Ważna cechą tej powłoki jest estetyka i trwałość. Blacha ta cechuje się charakterystyczną powłoką matową która w dotyku tworzy strukturę chropowatości.


Powłoka HDX - pod wieloma względami estetycznymi i technicznymi jest najlepszą powłoką Arcelor Mittal. Blacha posiada mocne podłoże matalicznej( Z 275 lub Z 255). Jeszcze jedną ważna cechą tej blachy jest zwiększona grubość lakieru 55 (QM). Lakier ten cechuje się wysoką odpornością na korozję. Blacha ta jest dedykowana szczególnie do środowisk zimnych i wilgotnych. Świetnie też nadaje się do stosowania na obszary przemysłowe i zanieczyszczone.


Blacha z powłoką Alucyk o grubości 0,5 mm. Cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Blacha pokryta jest powłoką alucynkową. Powłoka ta ma za zadanie dobrze odseparować rdzeń blachy od szkodliwych warunków atmosferycznych. Blacha ta jest zalecana na dachy w trudnych warunkach atmosferycznych.


Blachy ocynkowane - Znajdujące się w ofercie firmy Majerowie blachy płaskie ocynkowane znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie jak i w pracach indywidualnych. To doskonały materiał do pokryć i obróbek blacharskich dachów. Blacha ocynkowana płaska może być również stosowana do prac wykończeniowych wewnątrz budynków jako materiał ozdobny. Blachy ocynkowane stosuje się nie tylko w szeroko pojętym budownictwie, ale również w ślusarstwie, architekturze jak i w przemyśle samochodowym.


Zapytaj o ofertę